loader-logo

O mnie

Szanowni Państwo,

Nazywam się Grzegorz Wolak. Pracuję w branży leasingowej od ponad 15 lat. W 2009 r. założyłem własną firmę, której działanie oparłem na doświadczeniach zdobytych wcześniej jako pracownik różnych szczebli działu sprzedaży dużych spółek finansowych. Od samego początku działalności ukierunkowałem swój profil biznesowy na finansowanie wyposażenia gabinetów medycznych. Priorytetem mojej firmy od zawsze był rozwój polskiej służby zdrowia, poprzez zapewnienie jej przyjaznego i  taniego produktu finansowego, pozwalającego na zakup innowacyjnych urządzeń. Jestem dumny, że dzięki swojemu wieloletniemu zaangażowaniu mogłem przyczynić się powstania wielu nowych placówek medycznych oraz rozwoju tych już istniejących. 

Obecnie moim głównym partnerem biznesowym jest Siemens Finance, pionier rozwiązań finansowych dla branży medycznej w Europie i wieloletni lider polskiego rynku leasingu medycznego, posiadający bogatą tradycję. Reprezentuję autoryzowane przedstawicielstwo tej firmy.

Ponadto współpracuję z wieloma renomowanymi leasingodawcami (m.in. De Lage Landen Leasing Polska, PKO Leasing, Millennium Leasing oraz wiele innych), co pozwala mi na elastyczne dopasowanie rozwiązań finansowych dla szerokiego wachlarza moich klientów i specyfiki ich biznesów.

Moja filozofia zawodowa wyróżnia mnie na tle innych doradców. Hołduję zasadzie, że relacja z klientem nie kończy się na etapie podpisania i uruchomienia umowy finansowania. Partnerskie stosunki i pełne wsparcie posprzedażowe są dla mnie kluczowym elementem współpracy. Jako osoba bardzo ambitna, stawiam sobie wysoko poprzeczkę. Dbam, aby każda transakcja została sfinalizowana szybko, a przy tym w pełni profesjonalnie i na korzystnych dla Państwa warunkach.

Zachęcam gorąco do zapoznania z moją ofertą. Mam szczerą nadzieję, że pomogę zrealizować również Państwa marzenie o nowoczesnym i funkcjonalnym gabinecie.