loader-logo

Dla Podmiotów Kosmetycznych

  • Home
  • Dla Podmiotów Kosmetycznych

Branża kosmetyczna przeżywa w ostatnich latach prawdziwy rozkwit. Na rynku pojawia się wiele nowych technologii, a wraz z nimi wzrasta również paleta urządzeń zabiegowych oferowanych przez producentów z całego świata.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kosmetologów i kosmetyczek, wiele firm leasingowych przygotowało specjalne procedury dedykowane dla branży beauty, które w przystępny sposób pozwolą na sfinansowanie zakupu sprzętu do Państwa salonu.

Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na różnorodne stawki VAT oraz amortyzacji sprzedawanych na rynku urządzeń, nie jest łatwo dopasować korzystne rozwiązanie finansowe do indywidualnych potrzeb klienta. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem, oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktu leasingowego i organizacji całego procesu finansowania od A do Z.

W zależności od parametrów podatkowych danej inwestycji, dopasowujemy do niej finansowanie w postaci pożyczki, leasingu operacyjnego lub finansowego. Wszystkie te produkty posiadają jedną wspólną cechę –  uproszczone procedury, pozwalające sfinansować sprzęt do maksymalnej kwoty 300 tys. PLN. Niejednokrotnie korzystamy z pomocy kilku firm leasingowych, by maksymalnie uprościć Państwu większe wolumeny zakupowe, wychodzące poza tę granicę.