loader-logo

Rekomendacje

Proper Dent

Z głębokim przekonaniem możemy zarekomendować współpracę z Panem Grzegorzem Wolakiem, z którego usług w zakresie finansowania zakupów sprzętowych nasz..

Wojciechowska Stomatologia & Estetyka

Nasza firma korzysta z usług Pana Grzegorza Wolaka od 4 lat. Cieszymy się bardzo ze wsparcia, jakie uzyskaliśmy z jego strony. Z pełnym zaufaniem ..

Barbara Jerschina

Pierwszą transakcję finansowania zakupu sprzętu do mojej kliniki Pan Grzegorz Wolak przeprowadził w 2013 r. Od tamtego momentu podpisałam przy jego ud..

Dental Design

Pan Grzegorz Wolak obsługuje naszą klinikę od momentu jej powstania w 2010 r. Całe wyposażenie medyczne, jakim dysponujemy zostało sfinansowane przy j..

Morze Uśmiechu

Rozpoczęliśmy współpracę z Panem Grzegorzem Wolakiem w 2012 roku, przy okazji przygotowywań do otwarcia naszej kliniki stomatologicznej w Świnoujściu...

Anclara Health & Aesthetics

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi Pana Grzegorza Wolaka, który od samego początku wspiera naszą klinikę w zakresie organizacji finansowania n..

Biostudio

Pan Grzegorz Wolak wielokrotnie zajmował się organizacją finansowania urządzeń do naszej kliniki. Nasza długoletnia współpraca przebiega w nienagan..

CMiS Sobieski

Poznaliśmy Pana Grzegorza Wolaka w 2010 r., w momencie otwarcia naszej kliniki stomatologicznej w Gliwicach. Pierwszy sprzęt, który trafił do nas..

Stellio Aesthetic

Współpracę z Panem Grzegorzem Wolakiem kontynuujemy od kilku lat. Obsługuje on naszych klientów w zakresie uzyskania finansowania na zakup urządzeń..

Feedback